Hakkımızda

Türkiye’nin en güzel koylarından olan, Ege’yle Akdeniz’in birleştiği noktada yer alan Datça Yarımadası’na, Palamutbükü’ne gelin. Güne ışıl ışıl bir denizin kucağında, kuş cıvıltıları eşliğinde uyanıp kendinizi, berrak olan suyun kollarına bırakın. Ciğerlerinizi oksijenle doldurup bu güzel atmosferin keyfini çıkarın.

Çınar Apart’da hem bedeniniz, hem de ruhunuzun arındığını hissedeceksiniz.
Palamutbükü’nün kendine has ve mütevazi apartlarından biri olan Çınar Apart’ın denize uzaklığı, yürüme mesafesinde 5 dakikadır.

1 Numaralı odamızda; 1 adet double yatak, 2 adet çekyat, açık mutfak, televizyon, wifi, içinde banyo ve tuvaleti dahil 4 kişinin konaklanabileceği şekildedir. Ayrıca arka bahçesi ile akşamları mangal keyfini de yaşayacaksınız.

2 numaralı odamızda; 1 adet double yatak, 1 adet ranza, televizyon, wifi, açık mutfak ile banyo ve tuvalet odamızın içindedir. Hemen ön tarafında yemek yemek için masanız da mevcuttur.

3 numaralı odamıza gelince; 3 kişinin rahat rahat kalabileceği şekildedir. 1 adet çekyat, 1 adet double yatak, televizyon, wifi, mutfak, banyo ve tuvalet odamızın içindedir. Tüm odalarımız klimalıdır. Şimdiden keyifli tatiller dileriz.